Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 41-2 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті тиісінше 1-27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 644 871 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 148 420 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 575 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 782 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 443 094 мың теңге;
2) шығындар – 705 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -61 016 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 016 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61 016 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен келесі түсімдер ескерілсін:
1) Субвенциялар – 288 138 мың теңге, оның ішінде:
Ақтау ауылдық округіне – 30 494 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне – 40 684 мың теңге;
Достық ауылдық округіне – 32 887 мың теңге;
Қазақстан ауылдық округіне – 36 555 мың теңге;
Қосшы ауылдық округіне – 38 149 мың теңге;
Мерей ауылдық округіне – 18 481 мың теңге;
Мереке ауылдық округіне – 38 853 мың теңге;
Тасқала ауылдық округіне – 18 514 мың теңге;
Шежін ауылдық округіне – 33 521 мың теңге.
2) нысаналы трансферттер:
аудандық бюджет 154 956 мың теңге сомасында.".
Көрсетілген сомаларды Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне бөлу Тасқала ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Көрсетілген шешімнің 1, 7 және 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 30-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2025-2027 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2025 года № 41-2
Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно- Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 30-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов Таскалинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1-27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 644 871 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 148 420 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 575 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 782 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 443 094 тысяч тенге;
1) затраты – 705 887 тысяч тенге;
2) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -61 016 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 016 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61 016 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете сельских округов на 2025 год следующие поступления из районного бюджета:
1) субвенции – 288 138 тысяч тенге, в том числе:
Актаускому сельскому округу - 30 494 тысячи тенге;
Амангельдинскому сельскому округу - 40 684 тысячи тенге;
Достыкскому сельскому округу - 32 887 тысячи тенге;
Казахстанскому сельскому округу – 36 555 тысяч тенге;
Косщинскому сельскому округу - 38 149 тысяч тенге;
Мерейскому сельскому округу – 18 481 тысяча тенге;
Мерекенскому сельскому округу – 38 853 тысячи тенге;
Таскалинскому сельскому округу – 18 514 тысяч тенге;
Чижинскому сельскому округу – 33 521 тысяча тенге.
2) трансферты районного бюджета в сумме 154 956 тысяч тенге.".
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов Таскалинского района осуществляется на основании Постановления акимата Таскалинского района.
Приложения 1, 7 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.