Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 қарашадағы № 275 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Салық Кодексін, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 27 ноября 2025 года № 275
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2026.
Руководствуясь Налоговым Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 2 "Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5978 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Таскалинского района от 13 января 2020 года № 2 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5978).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Р. Рахметуллин
Тасқала ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "27" қарашадағы
№ 275 қаулысына қосымша
Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Тасқала ауданы
Тасқала ауылдық округі
1.
Тасқала ауылы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Исполняющий обязанности акима района Р. Рахметуллин
Приложение к постановлению
акимата Таскалинского района
№ 275 от "27" ноября 2025 года
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Таскалинский район
Таскалинский сельский округ
1.
село Таскала