Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 қазандағы № 38-2 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-12 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-12 "О бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 октября 2025 года № 38-2
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-12 "О бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2025- 2027 годы" следующие изменения:
приложение 1 к указанной решении изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.