Сырым аудандық маслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 тамыздағы № 35-2 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

Об внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата № 28-3 от 30 декабря 2024 года "О бюджете Буланского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 августа 2025 года № 35-2
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения: