Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-4 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 тамыздағы № 34-1 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-4 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-4 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2025 года № 34-1
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-4 "О районном бюджете на 2025-2027 годы" следующие изменения:
приложение 1 к указанной решении изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.