Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сарой ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-10 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 маусымдағы № 33-4 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сарой ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-10 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-10 "О бюджете Саройского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 июня 2025 года № 33-4
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года №28-10 "О бюджете Саройского сельского округа на 2025-2027 годы" следующее изменение:
приложение 1 к указанной решении изложит в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.