2026-2028 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 35-10 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Саралжын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 044 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 692 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 49 352 мың теңге;
2) шығындар –53 044 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете Саралжинского сельского округа Каратобинского района на 2026-2028 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2025 года № 35-10
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа Каратобинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 117,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 692 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 68 425,5 тысяч тенге;
2) затраты – 72 644 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 526,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 526,5 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 526,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.07.2026 № 42-4 (вводится в действие с 01.01.2026).

2. 2026 жылға арналған ауылдық округтың бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандығы № 35-3 "2026–2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2026 жылы берілетін субвенция көлемі 13 397 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2026 жылға арналған бюджетке жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін.
1) аудандық бюджеттен жалпы сомасы - 35 955 мың теңге.

2. Поступления в бюджет сельского округа на 2026 год формируются в соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 35-3 "О районым бюджете на 2026-2028 годы".
3. Установить на 2026 год размеры субвенции в сумме 13 397 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете на 2026 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) из районного бюджета в общей сумме 35 955 тысяч тенге.