Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23-10 "2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-8 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23-10 шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Саралжын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 739 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 82 559 мың теңге;
2) шығындар – 85 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 69 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 23-10 "О бюджете Саралжинского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 34-8
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О бюджете Саралжинского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 23-10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 739 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 82 559 тысяч тенге;
2) затраты – 85 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 69 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению