Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 18-6 "2024-2028 жылдарға арналған Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды басқару бағдарламасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 қазандағы № 33-9 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 18-6 "2024-2028 жылдарға арналған Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды басқару бағдарламасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мендешов

О признании утратившими силу решение Каратобинского районного маслихата от 27 сентября 2024 года № 18-6 "Об утверждении программы по управлению коммунальными отходами на 2024-2028 годы по Каратобинскому району Западно-Казахстанской области"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 октября 2025 года № 33-9
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратобинского районного маслихата от 27 сентября 2024 года № 18-6 "Об утверждении программы по управлению коммунальными отходами на 2024-2028 годы по Каратобинскому району Западно-Казахстанской области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Мендешов