Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 15-4 "Қаратөбе аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 31-8 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 15-4 ""Қаратөбе аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мендешов

О признании утратившими силу решение Каратобинского районного маслихата от 7 июня 2024 года № 15-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Каратобинского районного маслихата"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 сентября 2025 года № 31-8
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратобинского районного маслихата от 7 июня 2024 года № 15-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Каратобинского районного маслихата"".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Мендешов