Қаратөбе аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаракөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 тамыздағы № 29-6 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаракөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23-14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаракөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 489 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 820 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 669 мың теңге;
2) шығындар – 52 021,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -532,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 23-14 "О бюджете Каракульского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2025 года № 29-6
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О бюджете Каракульского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 23-14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каракульского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 489 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 820 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 669 тысяч тенге;
2) затраты – 52 021,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -532,7 тысяч тенге;