2026 жылға Қаратөбе ауданы бойынша үй жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 211 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдар қызметінің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 230 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32875 болып тіркелген), "Халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 263 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32941 болып тіркелген), "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Қаратөбе ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг в условиях на дому по Каратобинскому району на 2026 год
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2025 года № 211
В соответствии с Социальным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 230 "Об утверждении Правил деятельности организаций, оказывающих специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32875), приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 июня 2023 года № 263 "Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32941), приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), акимат Каратобинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға Қаратөбе ауданы бойынша үй жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. "Қаратөбе ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Суйеугалиев

1. Утвердить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каратобинский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Суйеугалиев

Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2025 жылғы "23"желтоқсандағы № 211 қаулысына қосымша
Үй жағдайында көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтерге жан басына шаққандағы тарифтер
Қызмет түрлері
Лауазым
Бір қызмет алушыға шаққандағы бір күндік қызметтің құны (теңге)
Әлеуметтік және тұрмыстық қызметтер
1
Денсаулығына байланысты күнделікті қалыпты процедураларды, соның ішінде төсектен тұру, ұйықтау, киіну және шешу, жуу, тамақтану, су ішу, дәретхананы немесе төсек жапқышын пайдалану, қозғалу, тістерге немесе жақтарға күтім жасау, көзілдірік немесе есту аппараттарын кию, тырнақтарды кесу, ал ер адамдар үшін сақал мен мұртты қыру сияқты әрекеттерді орындай алмайтын қызмет алушыларға жеке күтім және гигиеналық сипаттағы әлеуметтік-тұрмыстық қызметтерді ұсыну
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,8
2
Жерлеу рәсімдерін ұйымдастыруға көмек (егер қайтыс болған адамның қарттар мен мүгедектігі бар адамдардың туыстары (заңды өкілдері) болмаса)
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
1995,6
3
Қызмет алушылардың отбасы мүшелерін жеке қызмет көрсету және санитарлық-гигиеналық сипаттағы практикалық дағдыларға оқыту
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,8
4
Мүгедектігі бар балаларға арналған бір елді мекенде үйден тыс жерде сүйемелдеу
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
1995,6
5
Қарт адамдар мен мүгедектігі бар адамдар үшін бір елді мекенде үйден тыс жерде сүйемелдеу
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
1995,6
6
Қарт адамдар мен мүгедектігі бар адамдарға хат жазуға және оқуға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
7
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арналған ыстық тамақ, қажетті азық-түлік және азық-түлік емес заттарды сатып алуға және үйге жеткізуге көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,8
8
Қарт адамдар мен мүгедектігі бар адамдарға тамақ дайындауға көмек
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
1995,6
9
Орталық жылыту және/немесе сумен жабдықтау жүйесі жоқ тұрғын үй-жайларда тұратын қарт адамдар мен мүгедектігі бар адамдарға пештерді жылытуға, отын, көмір және су жеткізуге көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,8
10
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арналған заттарды кір жууға, химиялық тазалауға, жөндеуге және қайтару үшін жеткізуге көмектесу
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
665,2
11
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға кір жуу көмегі
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
12
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арналған тұрғын үй-жайларды жөндеу және тазалауды ұйымдастыруға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,8
13
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға тұрғын үй және коммуналдық қызметтерді төлеуге көмек
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
14
Жеке жұмыс жоспарларының орындалуын бақылау (мамандардың жұмысын үйлестіру, жеке жоспарға сәйкес қызмет көрсетуді бақылау)
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
Әлеуметтік-экономикалық қызметтер
15
Жәрдемақылар, жәрдемақылар, өтемақылар, алименттер және басқа да төлем түрлерін алуға, сондай-ақ тұрғын үй жағдайларын жақсартуға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,8
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
16
Қарт адамдар мен мүгедектігі бар адамдарға, сондай-ақ бала тәрбиелеп отырған және 18 жастан асқан адамдарға күтім жасайтын отбасыларға өзін-өзі қамтамасыз ету және отбасының қаржылық жағдайын жақсарту мәселелері бойынша кеңес беру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер

Приложение к постановлению акимата Каратобинского района от 23 декабря 2025 года №211
Подушевой тариф на специальные социальные услуги в условиях на дому
Виды услуг
Должность
Стоимость услуги в день на одного услугополучателя (тенге)
Социально-бытовые услуги
1
Оказание социально-бытовых услуг индивидуального обслуживающего и гигиенического характера получателям услуг, неспособным по состоянию здоровья выполнять обычные житейские процедуры, в том числе такие действия, как встать с постели, лечь в постель, одеться и раздеться, умыться, принять пищу, пить, пользоваться туалетом или судном, передвигаться, ухаживать за зубами или челюстью, пользоваться очками или слуховыми аппаратами, стричь ногти, мужчинам - брить бороду и усы
Социальный работник по уходу
997,8
2
Помощь в организации ритуальных услуг (при отсутствии у умерших родственников (законных представителей) для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
1995,6
3
Обучение членов семьи получателей услуг практическим навыкам индивидуального обслуживающего и санитарно-гигиенического характера
Социальный работник по уходу
997,8
4
Сопровождение вне дома в пределах одного населенного пункта для детей с инвалидностью
Социальный работник по уходу
1995,6
5
Сопровождение вне дома в пределах одного населенного пункта для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
1995,6
6
Оказание помощи в написании и прочтении писем для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
498,9
7
Содействие в покупке и доставке на дом горячих обедов, продовольственных и непродовольственных товаров первой необходимости для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
997,8
8
Помощь в приготовлении пищи для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
1995,6
9
Содействие в топке печей, доставке дров, угля и воды для престарелых и лиц с инвалидностью, проживающих в жилых помещениях без центрального отопления и (или) водоснабжения
Социальный работник по уходу
997,8
10
Содействие в сдаче вещей в стирку, химчистку, на ремонт и обратная их доставка для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
665,2
11
Помощь в стирке вещей для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
498,9
12
Содействие в организации ремонта и уборки жилых помещений для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
997,8
13
Содействие в оплате жилья и коммунальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
498,9
Консультант по социальной работе
170,9
14
Контроль за исполнением индивидуальных планов работ (координация работы специалистов, мониторинг оказания услуг в соответствии с индивидуальным планом)
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
170,9
Социально-экономические услуги
15
Содействие в получении полагающихся льгот, пособий,компенсаций, алиментов и других видов выплат, улучшении жилищных условий
Социальный работник по уходу
997,8
Консультант по социальной работе
170,9
16
Консультирование престарелых и лиц с инвалидностью, а также семей, воспитывающих детей и осуществляющих уход за лицами старше 18 лет, по вопросам самообеспечения и улучшения материального положения семьи
Социальный работник по уходу

332,56
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
17
Қызмет алушылардың саны бойынша есеп жүргізу, статистика және есеп беру, әлеуметтік және экономикалық мәселелер бойынша мемлекеттік және үкіметтік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жасау
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
Әлеуметтік және мәдени қызметтер
18
Мерекелік және бос уақытты ұйымдастыру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,8
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
19
Клубтық және үйірмелік жұмыстарды ұйымдастыру және жүргізу
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,8
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
20
Қызмет алушыларды бос уақытты өткізуге тарту, мәдени іс-шараларға қатысу
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
21
Мәдени іс-шараларға қатысқан кезде қызмет алушылармен бірге жүру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
1995,6
Әлеуметтік және құқықтық қызметтер
22
Арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсету саласында және заңнамаға сәйкес әлеуметтік қамсыздандыру мен көмек алу құқықтарына қатысты мәселелер бойынша заңгерлік кеңес беру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
23
Заңдық маңызы бар құжаттарды дайындауға көмек
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
24
Арнайы әлеуметтік қызметтер көрсететін және қызмет алушылардың заңды құқықтарын бұзатын немесе оларға қол сұғатын ұйымдардың әрекеттеріне немесе әрекетсіздігіне шағымдарды дайындауға және беруге көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
25
Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінде белгіленген тәртіппен сенімхат бойынша жәрдемақылар мен әлеуметтік төлемдер алу
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
26
Отбасында қызмет алушыларға немесе олардың отбасы мүшелеріне қатысты жасалған физикалық және психикалық зорлық-зомбылық үшін кінәлілерді қылмыстық жауапкершілікке тартуға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
27
Қорғаншылық немесе қамқоршылық функцияларын жүзеге асыратын органдарға мүгедек балаларды қоса алғанда, Кодекске сәйкес асырап алуға, қамқоршылыққа, патронаттық тәрбиеге немесе қамқорлыққа беруге көмектесу
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
341,8
28
Қызмет алушыларды арнайы әлеуметтік қызметтер көрсететін мекемелер мен ұйымдарға орналастыруға көмек, оның ішінде стационарлық және жартылай стационарлық ұйымдарда құжаттарды толтыруға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
29
Тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларды қоса алғанда, балаларын тәрбиелеуден жалтаратын ата-аналарға қарсы кәмелетке толмағандар істері жөніндегі комиссияға шағымдану
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
30
Қызмет алушыларға жұмысқа орналасу үшін құжаттарды дайындауда, жеке басын куәландыратын құжатты және заңды маңызы бар құжаттарды алуда құқықтық көмек көрсетуге көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер

332,56
Консультант по социальной работе
170,9
17
Ведение учета, статистики и отчетности по количеству получателей услуг, взаимодействие с государственными и негосударственными организациями по соиально-экономическим вопросам
Консультант по социальной работе
170,9
Социально-культурные услуги
18
Организация праздников и досуговых мероприятий
Социальный работник по уходу
997,8
Консультант по социальной работе
170,9
19
Организация и проведение клубной и кружковой работы
Социальный работник по уходу
997,8
Консультант по социальной работе
170,9
20
Вовлечение получателей услуг в досуговые мероприятия, к участию в культурных мероприятиях
Социальный работник по уходу
332,6
21
Сопровождение получателей услуг при посещении культурных мероприятияй
Социальный работник по уходу
1995,6
Социально-правовые услуги
22
Юридическое консультирование в области предоставления специальных социальных услуг и по вопросам, связанным с правами на социальное обеспечение и помощь в соответствии с законодательством
Социальный работник по уходу
498,9
Консультант по социальной работе
170,9
23
Помощь в оформлении документов, имеющих юридическое значение
Социальный работник по уходу
498,9
Консультант по социальной работе
170,9
24
Оказание помощи в подготовке и подаче обращений на действие или бездействие организаций, предоставляющих специальные социальные услуги и нарушающих или ущемляющих законные права получателей услуг
Социальный работник по уходу
498,9
Консультант по социальной работе
170,9
25
Получение по доверенности полагающихся пособий, социальных выплат в порядке, установленном Гражданским кодексом Республики Казахстан
Социальный работник по уходу
332,6
26
Содействие в привлечении к уголовной ответственности лиц, виновных в физическом и психическом насилии, совершенном в семье над получателями услуг или членами их семьи
Социальный работник по уходу
332,6
Консультант по социальной работе
170,9
27
Содействие органам, осуществляющим функции по опеке или попечительству, в устройстве детей, в том числе с нарушениями ОДА, на усыновление, попечение, патронат, под опеку, в соответствии с Кодексом
Социальный работник по уходу
332,6
Консультант по социальной работе
341,8
28
Содействие в устройстве получателей услуг в учреждения, организации, предоставляющие специальные социальные услуги, в том числе оказание помощи в оформлении документов в организации стационарного и полустационарного типа
Социальный работник по уходу
332,6
Консультант по социальной работе
170,9
29
Оформление представлений на родителей, уклоняющихся от воспитания детей, в том числе с нарушениями ОДА, в комиссию по делам несовершеннолетних
Социальный работник по уходу
332,6
Консультант по социальной работе
170,9
30
Содействие получателям услуг в оказании юридической помощи в оформлении документов для трудоустройства, получения документа, удостоверяющего личность, и документов, имеющих юридическое значение
Социальный работник по уходу

498,9
31
Қазақстан Республикасының Азаматтық іс жүргізу кодексінде, "Адвокаттық қызмет және заң көмегі туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген жағдайларда және тәртіппен адвокаттан тегін заң көмегін алуға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
166,3
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
170,9
Әлеуметтік және медициналық қызметтер
32
Денсаулық сақтау ұйымдарын қоса алғанда, мамандандырылған мамандардың медициналық консультацияларға көмегі
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
33
Алғашқы медициналық көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
34
Дәрігерлердің пікірі бойынша дәрі-дәрмектер мен медициналық бұйымдарды ұсынуға көмек: алу, сатып алу
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
35
Балаларға арналған жеке бағдарламалау нұсқауларына сәйкес курорттық емдеуді, техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдарды, міндетті гигиеналық құралдарды ұсынуға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
36
Ересектерге арналған жеке оқыту бағдарламасына сәйкес курорттық емдеуді, техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдарды, міндетті гигиеналық құралдарды ұсынуға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
37
Қызмет алушыларды техникалық көмекші (компенсаторлық) және міндетті гигиеналық құралдарды пайдалануға оқыту
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
38
Денсаулыққа байланысты процедураларды орындау (дәрі-дәрмектерді қабылдау, тамшылар тамызу және дәрігердің рецептісіне байланысты процедуралар)
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
39
Емдік дене жаттығуларын орындауға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,8
40
Тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларға, балаларға қамқорлық жасау
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
41
Медициналық және әлеуметтік сараптамалар жүргізуге көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
997,9
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші
1025,4
42
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін алуға көмек
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
43
Зияткерлік меншік құқығына сәйкес протездік, ортопедиялық және есту құралдарын алуға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
498,9
44
Жасқа бейімделу мәселелерін қоса алғанда, әлеуметтік және медициналық мәселелер бойынша кеңес беру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
45
Дәрігерді үйге шақыру және денсаулық сақтау ұйымдарында қызмет алушыларға еріп жүру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
1995,6
46
Мүгедектер мен қарт адамдарға санитарлық-гигиеналық қызметтер көрсету (сүрту, жуу, гигиеналық ванналар)
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
47
Оңалту шараларын жүргізуге көмек (оңалту қызметтерін алу кезінде қолдау)
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
1995,6
Әлеуметтік және педагогикалық қызметтер
48
Балалар мен он сегіз жастан асқан адамдарды олардың дене мүмкіндіктері мен ақыл-ой қабілеттерін ескере отырып, арнайы білім беру бағдарламалары бойынша оқытуды ұйымдастыру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер

498,9
31
Содействие в получении бесплатной юридической помощи адвоката в случаях и порядке, установленном Гражданским процессуальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "Об адвокатской деятельности и юридической помощи"
Социальный работник по уходу
166,3
Консультант по социальной работе
170,9
Социально-медицинские услуги
32
Содействие в медицинском консультировании профильными специалистами, в том числе из организаций здравоохранения
Социальный работник по уходу
332,6
33
Оказание доврачебной помощи
Социальный работник по уходу
332,6
34
Содействие в обеспечении по заключению врачей лекарственными средствами и изделиями медицинского назначения: получение, приобретение
Социальный работник по уходу
332,6
35
Содействие в обеспечении санаторно-курортного лечения, техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами, обязательными гигиеническими средствами в соответствии с ИПР для детей
Социальный работник по уходу
498,9
36
Содействие в обеспечении санаторно-курортного лечения, техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами, обязательными гигиеническими средствами в соответствии с ИПР для взрослых
Социальный работник по уходу
498,9
37
Обучение получателей услуг пользованию техническими вспомогательными (компенсаторными) и обязательными гигиеническими средствами
Социальный работник по уходу
332,6
38
Проведение процедур, связанных со здоровьем (прием лекарств, закапывание капель и процедур, связанных с назначением лечащего врача)
Социальный работник по уходу
498,9
39
Оказание помощи в выполнении лечебно-физических упражнений
Социальный работник по уходу
997,8
40
Патронажное наблюдениедетей, детей с нарушениями опорно- двигательного аппарата
Социальный работник по уходу
498,9
41
Содействие в проведении медико-социальной экспертизы
Социальный работник по уходу
997,9
Консультант по социальной работе
1025,4
42
Содействие в получении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Социальный работник по уходу
332,6
43
Содействие в получении протезно-ортопедической и слухопротезной помощи в соответствии с ИПР
Социальный работник по уходу
498,9
44
Консультирование по социально-медицинским вопросам, в том числе по вопросам возрастной адаптации
Социальный работник по уходу
332,6
45
Вызов врача на дом и сопровождение получателей услуг в организации здравоохранения
Социальный работник по уходу
1995,6
46
Оказание лицам с инвалидностью и престарелым санитарно-гигиенических услуг (обтирание, обмывание, гигиенические ванны)
Социальный работник по уходу
332,6
47
Содействие в проведении реабилитационных мероприятий (сопровождение во время получение реабилитационных услуг)
Социальный работник по уходу
1995,6
Социально-педагогические услуги
48
Организация обучения детей и лиц старше восемнадцати лет по специальным учебным программам с учетом их физических возможностей и умственных способностей
Социальный работник по уходу

997,8
49
Тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларға жалпы білім беретін мектептерде, техникалық және кәсіптік ұйымдарда білім алуға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
50
Ересектерге кәсіптік білім алуға көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
51
18 жастан асқан балалар мен жеке тұлғаларға күнделікті бағдарлау мен қол ептілігінің негіздерін, үйде және қоғамдық орындарда өзін-өзі ұстауды, өзін-өзі бақылауды, қарым-қатынас дағдыларын және әлеуметтік дағдылардың орташа деңгейімен өмірлік белсенділіктің басқа да түрлерін үйрету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
52
Әлеуметтік және педагогикалық кеңес беру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
53
Өзіне-өзі күтім жасау, жеке гигиена, үйде және қоғамдық орындарда өзін-өзі ұстау, өзін-өзі бақылау және қарым-қатынас дағдыларын дамыту қызметтері
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
54
Балаларды мектепке дейінгі тәрбиелеу және арнайы білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жағдайлар жасау мәселелері бойынша отбасы мүшелеріне кеңес беру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
55
Ата-аналарды немесе отбасы мүшелерін үйде оңалтудың негіздері бойынша оқыту
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
56
Үйде он сегіз жастан асқан балалар мен жеке тұлғалардың өмірлік маңызды дағдыларын дамыту үшін отбасы мүшелерін оқыту
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
Әлеуметтік және еңбек қызметтері
57
Тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларға және мүгедектігі бар адамдарға кәсіби бағдар беру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
58
Жұмыспен қамтуға көмек
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
59
Үйде жұмыс істеуді ұйымдастыру бойынша кеңес беру қызметтерін алушылар мен олардың отбасы мүшелері
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
Әлеуметтік және психологиялық қызметтер
60
Қызмет алушыларға психологиялық көмек көрсету, соның ішінде әңгімелесу, қарым-қатынас, тыңдау, қолдау және белсенділікке ынталандыру
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
665,2
61
Отбасы мүшелеріне қолайлы психологиялық ахуалды қамтамасыз ету, жанжал жағдайларын болдырмау және шешу үшін психологиялық көмек көрсету
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6
62
Әлеуметтік-психологиялық патронаж (жүйелі бақылау)
Күтім бойынша әлеуметтік қызметкер
332,6

997,8
49
Содействие в получении образования детьми с нарушениями ОДА в общеобразовательных школах, технических и профессиональных организациях
Социальный работник по уходу
332,6
50
Содействие в получении взрослыми профессионального образования
Социальный работник по уходу
332,6
51
Обучение детей и лиц старше 18 лет основам бытовой ориентации и ручной умелости, поведения в быту и общественных местах, самоконтролю, навыкам общения и другим формам жизнедеятельности при умеренном уровне социальных навыков
Социальный работник по уходу
332,6
52
Социально-педагогическое консультирование
Социальный работник по уходу
332,6
53
Услуги по формированию навыков самообслуживания, личной гигиены, поведения в быту и общественных местах, самоконтролю, навыкам общения
Социальный работник по уходу
332,6
54
Консультирование членов семей по вопросам создания условий для дошкольного воспитания детей и получения ими образования по специальным образовательным учебным программам
Социальный работник по уходу
332,6
55
Обучение родителей или членов семьи основам реабилитации в домашних условиях
Социальный работник по уходу
332,6
56
Обучение членов семьи формированию необходимых жизненных навыков у детей и лиц старше восемнадцати лет в домашних условиях
Социальный работник по уходу
332,6
Социально-трудовые услуги
57
Профессиональная ориентация детей с нарушениями ОДА, лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
332,6
58
Содействие в трудоустройстве
Социальный работник по уходу
332,6
59
Консультирование получателей услуг и членов их семей в организации надомного труда
Социальный работник по уходу
332,6
Социально-психологические услуги
60
Оказание психологической помощи получателям услуг, в том числе беседы, общение, выслушивание, подбадривание, мотивация к активности
Социальный работник по уходу
665,2
61
Оказание психологической помощи членам семьи для обеспечения благоприятного психологического климата, профилактики и устранения конфликтных ситуаций
Социальный работник по уходу
332,6
62
Социально-психологический патронаж (систематическое наблюдение)
Социальный работник по уходу
332,6