Қаратөбе ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 147 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 29 қазандағы № 175 қаулысы
Қаратөбе ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкiмдiгiнiң "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 147 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3648 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сүйеуғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қаратөбе аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "29" қазандағы №175
қаулысына қосымша
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "29" қыркүйектегі
№ 147 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Қоржын ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Аққозы ауылдық округі, Қоржын ауылы, Құрманғазы көшесі №1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің Аққозы жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
2
Бесоба ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Аққозы ауылдық округі, Бесоба ауылы, Бесоба көшесі №64, "Қаратөбе орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Бесоба ауылдық кітапханасы ғимаратының алды
3
Егіндікөл ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Егіндікөл ауылдық округі, Егіндікөл ауылы, Алтынсарин көшесі №11, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Егіндікөл орта жалпы білім беретін мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
4
Жусандыой ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Жусандой ауылдық округі, Жусандой ауылы, Абай көшесі №1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Жамбыл орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
5
Ханкөл ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Жусандой ауылдық округі, Ханкөл ауылы, Ғ.Құрманғалиев №2Б ,Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Ханкөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
6
Ақтай ауылы
Батыс Қазақстан облысы , Қаратөбе ауданы, Қаракөл ауылдық округі, Ақтай ауылы, Қазақстан көшесі №26, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Қаракөл жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
7
Алакөл ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаракөл ауылдық округі, Алакөл ауылы, Алакөл көшесі №63, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Алакөл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
8
Қаратөбе ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, С.Датұлы көшесі №36, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Қажым Жұмалиев атындағы Қаратөбе мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
9
Қаратөбе ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, Мұхит көшесі №6 , Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Мұхит атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
10
Қоскөл ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қоскөл ауылдық округі, Қоскөл ауылы, Абай көшесі №28 , Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Қоскөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
11
Шалғын ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қоскөл ауылдық округі, Шалғын ауылы, Шалғын көшесі №24 , Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Шалғын негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
12
Қарақамыс ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Саралжын ауылдық округі, Қарақамыс ауылы, Мұхит көшесі №26, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Б.Қаратаев атындағы Саралжын жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
13
Сәуле ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Саралжын ауылдық округі, Сәуле ауылы, Т.Иманғазиев көшесі №14 , Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Жақсыбай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
14
Сулыкөл ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылдық округі, Сулыкөл ауылы, Ж.Жабаев көшесі № 41 , Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Қалдығайты жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
15
Үшана ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылдық округі, Үшана ауылы, Үшана көшесі №1 , Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Б.Аманшин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
16
Төлен ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылдық округі, Төлен ауылы, Төлен көшесі №25, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Төлен негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
17
Шөптікөл ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Шөптікөл ауылы, Қаратөбе көшесі №2, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Шөптікөл жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
18
Үшағаш ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Үшағаш ауылы, Үшағаш көшесі № 106 , Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Үшағаш негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
19
Соналы ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Соналы ауылы, Соналы көшесі №1А, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Соналы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды

О внесении изменения в постановление акимата Каратобинского района от 29 сентября 2014 года № 147 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 29 октября 2025 года № 175
Акимат Каратобинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2014 года № 147 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3648) следующее изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каратобинского района" обеспечить официальное опубликование настоящего решения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан..
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Каратобинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Суйеугалиев
"Согласовано"
Территориальная избирательная
комиссия Каратобинского района
Приложение к постановлению
акимата Каратобинского района
от "29" октября 2025 года №175
Приложение к постановлению
акимата Каратобинского района
от "29" сентября 2014 года №147
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Коржын
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Аккозинский сельский округ, село Коржын, улица Курмангазы № 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс Аккозинской средней общеобразовательной школы-детсад" отдела образования Каратобинского районного управления образования акимата Западно-Казахстанской области
2
село Бесоба
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Аккозинский сельский округ, село Бесоба, улица Бесоба №64, перед зданием сельской библиотеки Бесоба государственного учреждения "Каратобинской централизованной библиотечной системы"
3
село Егиндикуль
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Егиндыкольский сельский округ, село Егиндыколь, улица Алтынсарина №11, перед зданием коммунального государственного учреждения "Егиндикульская средняя общеобразовательная школа" " отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
4
село Жусандыой
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Жусандойский сельский округ, село Жусандой, улица Абая №1, Перед зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс Жамбылской средней общеобразовательной школы-детсад" отдела образования Каратобинского районного управления образования акимата Западно-Казахстанской области
5
село Ханколь
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Жусандойский сельский округ, село Ханколь, улица Г.Курмангалиева №2Б, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Ханкөл" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
6
село Актай
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каракульский сельский округ, село Актай, улица Казахстан № 26, перед зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс Каракульской средней общеобразовательной школы-детсад " отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
7
село Алаколь
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каракольский сельский округ, село Алаколь, улица Алаколь №63, перед зданием коммунального государственного учреждения "Алакульская основная средняя школа" " отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
8
село Каратобе
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Каратобе, улица С.Датулы №36, перед зданием коммунального государственного учреждения "Каратобинская школа – гимназия имени Кажыма Жумалиева" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
9
село Каратобе
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Каратобе, улица Мухита № 6, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Мухита" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
10
село Косколь
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Коскольский сельский округ, село Косколь, улица Абая №28, перед зданием коммунального государственного учреждения "Коскульская общеобразовательная школа" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
11
село Шалгын
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Коскольский сельский округ, село Шалгын, улица Шалгын №24, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Шалғын" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
12
село Каракамыс
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Саралжинский сельский округ, село Каракамыс, улица Мухита №26, перед зданием коммунального государственного учреждения "Саралжинская общеобразовательная школа имени Б.Каратаева" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
13
село Сауле
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Саралжинский сельский округ, село Сауле, улица Т.Имангазиева, №14, перед зданием коммунального государственного учреждения "Жаксыбайская основная средняя школа" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
14
село Сулыколь
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Сулыкольский сельский округ, село Сулыколь, улица Ж.Жабаева №41, перед зданием коммунального государственного учреждения "Калдыгайтинская общеобразовательная школа" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
15
село Ушана
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Сулыкольский сельский округ, село Ушана, улица Ушана № 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Б.Аманшина" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
16
село Толен
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Сулыкольский сельский округ, село Толен, улица Толен, №25, перед зданием коммунального государственного учреждения "Толенская основная средняя школа" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
17
село Шоптыкуль
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Шоптикуль, улица Каратобе, № 2, перед зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс Шоптыкульской средней общеобразовательной школы-детсад" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
18
село Ушагаш
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Ушагаш, улица Ушагаш №106, перед зданием коммунального государственного учреждения "Ушагашская основная средняя школа" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
19
село Соналы
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Соналы, улица Соналы №1А, перед зданием коммунального государственного учреждения "Соналинская общеобразовательная школа" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области