2026–2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-1 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026–2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 648 040 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 542 097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 025 098 мың теңге;
2) шығындар – 5 124 777 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 92 424 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 201 112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 108 688 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 430 839 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 430 839 мың теңге:
қарыздар түсімі – 201 112 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 631 951 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. 2026 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2026 - 2028 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес және осы шешімнің 4 тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2026 - 2028 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабы қатерге және басшылыққа алынсын.
4. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсуі ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 201 112 мың теңге:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер – 201 112 мың теңге;
2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 1 503 483 мың теңге:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 56 537 мың теңге;
кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 7 802 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 95 125 мың теңге;
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу – 207 610 мың теңге;

О районном бюджете на 2026–2028 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 36-1
В соответствии Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 869 050 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 542 097 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 246 039 тысяч тенге;
2) затраты – 6 006 148 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 340 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 233 232 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 123 892 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 246 438 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 246 438 тысяч тенге:
поступление займов – 815 532 тысячи тенге;
погашение займов – 647 155 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 78 061 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.06.2026 № 41-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Поступления в районный бюджет на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2026 - 2028 годы" и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статью 8 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2026 - 2028 годы".
4. Учесть в районном бюджете на 2026 год поступление целевых трансфертов и кредитов из вышестоящего бюджета:
1) из республиканского бюджета в общей сумме – 201 112 тысячи тенге:
на бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов – 201 112 тысячи тенге;
2) из областного бюджета в общей сумме – 2 338 844 тысячи тенге:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 36 537 тысяч тенге;
на гарантированный социальный пакет – 4 802 тысячи тенге;
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан – 95 125 тысяч тенге;
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения – 297 300 тысяч тенге;

Қошанкөл ауылындағы ауылішілік автомобиль жолдарын қайта жаңғыртуға – 329 927 мың теңге;
Казталов ауылындағы ауылішілік автомобиль жолдарын қайта жаңғыртуға – 531 462 мың теңге;
Жалпақтал ауылындағы ауылішілік автомобиль жолдарын қайта жаңартуға – 275 020 мың теңге;
5. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2026 жылға кірістерді бөлу нормативі төмендегі ерекшеліктер кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетке 100% есепке алынады;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетке 100% есепке алынады.
6. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
7. 2026 жылға аудандық бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 444 291 мың теңге болып белгіленсін, оның ішінде:
Ақпәтер ауылдық округі – 28 243 мың теңге;
Бірік ауылдық округі – 32 852 мың теңге;
Болашақ ауылдық округі – 33 663 мың теңге;
Бостандық ауылдық округі – 18 286 мың теңге;
Жалпақтал ауылдық округі – 9 987 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 21 663 мың теңге;
Казталов ауылдық округі – 12 429 мың теңге;
Көктерек ауылдық округі – 41 591 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округі – 34 428 мың теңге;
Қарасу ауылдық округі – 35 162 мың теңге;
Қараоба ауылдық округі – 31 812мың теңге;
Қараөзен ауылдық округі –27 791 мың теңге;
Қошанкөл ауылдық округі – 34 428 мың теңге;
Талдыапан ауылдық округі – 35 097 мың теңге;
Талдықұдық ауылдық округі – 28 243 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі – 31 739 мың теңге;
8. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 119 083 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
Аталған сомаларды аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округі бюджеттеріне бөлу Казталов ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
9. 2026 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 62 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
10. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 36-1 шешіміне № 1 қосымша
2026 жылға арналған аудандық бюджет
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1) Кірістер
5 648 040
1
Салықтық түсімдер
2 542 097
01
Табыс салығы
1 015 407
1
Корпоративтік табыс салығы
60 000
2
Жеке табыс салығы
955 407
03
Әлеуметтік салық
947 190
1
Әлеуметтік салық
947 190
04
Меншiкке салынатын салықтар
557 000
1
Мүлiкке салынатын салықтар
557 000
3
Жер салығы
0
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
0
5
Бірыңғай жер салығы
0
05
Тауарларға, жұмыстарға және көрсетілетін қызметтерге салынатын iшкi салықтар
6 500
2
Акциздер
2 000
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
4 500
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
16 000
1
Мемлекеттік баж
16 000
2
Салықтық емес түсiмдер

на реконструкцию внутрипоселковых автомобильных дорог п. Кушанкол – 329 927 тысяч тенге;
на реконструкцию внутрипоселковых автомобильных дорог п. Казталов – 531 462 тысячи тенге;
на реконструкцию внутрипоселковых автомобильных дорог в .Жалпактал – 275 020 тысяч тенге;
на организацию отлова и уничтожения бродячих собак и кошек – 1 080 тысяч тенге:
на временное содержание безнадзорных и бродячих животных - 437 тысяч тенге;
на идентификацию безнадзорных и бродячих животных - 125 тысяч тенге;
на вакцинацию и стерилизация бродячих животных - 763 тысячи тенге;
на предоставление жилищных сертификатов – 5 000 тысяч тенге;
на строительство внутрипоселковых автомобильных дорог в с.Кайынды Казталовского района ЗКО – 93 349 тысяч тенге
на средний ремонт автомобильных дорог районного значения "подъезд к с.Талдыапан" 9-20 км Казталовского района ЗКО - 53497 тысяч тенге
на приобретение арендных квартир для очередников МИО из числа социально уязвимых слоев населения (за счет ГЦБ) - 61 4420 тысяч тенге
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.06.2026 № 41-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
5. Установить на 2026 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог, зачисляется в районный бюджет – 100%;
2) социальный налог, зачисляется в районный бюджет – 100%.
6. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
7. Установить на 2026 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в нижестоящие бюджеты, в общей сумме 444 291 тысяча тенге, в том числе:
Акпатерский сельский округ – 28 243 тысячи тенге;
Брикский сельский округ – 32 852 тысячи тенге;
Болашакский сельский округ – 33 663 тысячи тенге;
Бостандыкский сельский округ – 18 286 тысяч тенге;
Жалпакталский сельский округ – 9 987 тысяч тенге;
Жанажолский сельский округ – 21 663 тысячи тенге;
Казталовский сельский округ – 12 429 тысяч тенге;
Коктерекский сельский округ – 41 591 тысяча тенге;
Кайындинский сельский округ – 34 428 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 35 162 тысячи тенге;
Караобинский сельский округ – 31 812 тысячи тенге;
Караузенский сельский округ – 27 791 тысяча тенге;
Кушанкольский сельский округ – 34 428 тысяч тенге;
Талдыапанский сельский округ – 35 097 тысяч тенге;
Талдыкудукский сельский округ – 28 243 тысячи тенге;
Теренкольский сельский округ – 31 739 тысяч тенге.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельского округа выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 119 083 тысячи тенге:
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2026 год в размере 62 000 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение 1 к решению
Казталовского районного
маслихата от 23 декабря 2025
года № 36-1
Районный бюджет на 2026 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.06.2026 № 41-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1) Доходы
5 869 050
1
Налоговые поступления
2 542 097
01
Подоходный налог
1 015 407
1
Корпоративный подоходный налог
60 000
2
Индивидуальный подоходный налог
955 407
03
Социальный налог
947 190
1
Социальный налог
947 190
04
Hалоги на собственность
557 000
1
Hалоги на имущество
557 000
3
Земельный налог
0
4
Hалог на транспортные средства
0
5
Единый земельный налог
0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
6 500
2
Акцизы
2 000
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
4 500
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
16 000
1
Государственная пошлина
16 000
2
Неналоговые поступления

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70 780
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 175
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 605
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
158 051
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 573
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
93 478
02
Қорғаныс
122 839
1
Әскери мұқтаждар
14 839
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 839
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс - шаралар
14 839
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
108 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
108 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай - ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс - шаралар
108 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
6 200
6
Қылмыстық - атқару жүйесі
1 200
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 200
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
1 200
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
5 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
559 052
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
75 839
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75 839
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
75 839
2
Әлеуметтiк көмек
426 860
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
426 860
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
129 979
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 110
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
146 497
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік - ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай - ақ санаторий - курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
122 552

458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72 839
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
47 234
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 605
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
251 357
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
64 642
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
186 715
02
Оборона
122 839
1
Военные нужды
14 839
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 839
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 839
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
108 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
108 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
108 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно - исполнительная деятельность
6 200
6
Уголовно - исполнительная система
1 200
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 200
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
1 200
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
5 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта
5 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных
5 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
525 652
1
Социальное обеспечение
52 839
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 839
005
Государственная адресная социальная помощь
52 839
2
Социальная помощь
411 460
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
411 460
006
Оказание жилищной помощи
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
129 979
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 110
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
146 497
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно - ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно - курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
107 152

002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
32 500
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
205 168
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
28 860
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 860
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
176 308
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 120
003
Жастар саясаты саласында іс - шараларды іске асыру
122 188
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
187 990
1
Ауыл шаруашылығы
29 529
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
29 529
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 529
6
Жер қатынастары
41 002
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
41 002
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 002
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
117 459
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
117 459
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
117 459
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
52 268
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
52 268
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
52 268
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42 268

002
Услуги по проведению государственной информационной политики
32 500
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
205 168
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
28 860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и развития языков
28 860
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
176 308
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
54 120
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
122 188
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
187 990
1
Сельское хозяйство
29 529
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 080
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 080
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
30 368
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
30 368
6
Земельные отношения
41 002
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
41 002
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
41 002
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
117 459
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 325
030
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
437
039
Идентификация безнадзорных и бродячих животных
125
041
Вакцинация и стерилизация бродячих животных
763
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 809
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50 809
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
57 235
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
57 235
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57 235
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
47 235

29 529
6
Жер қатынастары
41 002
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
41 002
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 002
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
81 094
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
81 094
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
81 094
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
52 268
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
52 268
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
52 268
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42 268
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10 000
12
Көлiк және коммуникация
10 285 737
1
Автомобиль көлiгi
10 264 177
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 264 177
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
169 120
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
10 095 057
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
21 560
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 560
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
21 560
13
Басқалар
2 200 770
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
26 507
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
26 507
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 507
9
Басқалар
2 174 263
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 104 263
064
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 104 263

29 529
6
Земельные отношения
41 002
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
41 002
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
41 002
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
81 094
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
81 094
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
81 094
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
52 268
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
52 268
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
52 268
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
42 268
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10 000
12
Транспорт и коммуникации
10 225 031
1
Автомобильный транспорт
10 203 471
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 203 471
022
Развитие транспортной инфраструктуры
0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
169 120
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
10 034 351
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
21 560
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 560
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
21 560
13
Прочие
2 200 770
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
26 507
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
26 507
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
26 507
9
Прочие
2 174 263
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 104 263
064
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
2 104 263