Казталов ауданы бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 321 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 тіркелген) бұйрығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. "Казталов аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Саркулов
Казталов ауданы әкімдігінің
2025 жылдың "22"
желтоқсандағы № 321
қаулысына қосымша
Қызмет көрсету Қызмет атауы
КОД
АТАУЫ
КОД
АТАУЫ
Айына
Ұзақтығы минуттар
жылына
Қызмет құны
Тариф қала
Тариф ауыл
Әрекет
В
әлеуметтік және тұрмыстық қызмет көрсету

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Казталовскому району
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2025 года № 321
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом заместителя Премьер-министра-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении Правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов зарегистрировано № 32987) акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Казталовский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аудан әкімі А. Саркулов
Приложение к постановлению
акимата Казталовского района
№ 321 от "22" декабря 2025 года
Услуга Должность
КОД
Наименование
КОД
Наименование
В месяц
Продолжительност минут
В год
Стоимость услуги (МТСЗН)
Тариф город
Тариф село
Действие
В
социально-бытовые услуги

В.0.04
денсаулық жағдайы бойынша кәдімгі күнделікті рәсімдерді, оның ішінде төсектен тұру, төсекке жату, киіну және шешіну, жуу, тамақ ішу, ішу, дәретхананы немесе кемені пайдалану, қозғалу, тістерді немесе жақтарды күту сияқты әрекеттерді орындауға қабілетсіз қызмет алушыларға жеке қызмет көрсету және гигиеналық сипаттағы әлеуметтік-тұрмыстық қызметтер көрсету, көзілдірік немесе есту аппараттарын қолданыңыз, тырнақтарыңызды кесіңіз, ер адамдар-сақал мен мұртты қырыңыз

В.0.04
оказание социально-бытовых услуг индивидуального обслуживающего и гигиенического характера получателям услуг, неспособным по состоянию здоровья выполнять обычные житейские процедуры, в том числе такие действия, как встать с постели, лечь в постель, одеться и раздеться, умыться, принять пищу, пить, пользоваться туалетом или судном, передвигаться, ухаживать за зубами или челюстью, пользоваться очками или слуховыми аппаратами, стричь ногти, мужчинам - брить бороду и усы