Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-9 "2025-2027 жылдарға арналған Казталов ауданының Жалпақтал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 31-9 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 - 9 "2025 - 2027 жылдарға арналған Казталов ауданының Жалпақтал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Жалпақтал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 144 618 мың теңге:
салықтық түсімдер – 39 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 104 218 мың теңге;
2) шығындар – 159 842 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 224 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 224 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 224 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2025 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 31 – 9 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 26 – 9 шешіміне № 1
қосымша
2025 жылға арналған Жалпактал ауылдық округінің бюджеті
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 26-9 "О бюджете Жалпакталского сельского округа Казталовского района на 2025-2027 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 сентября 2025 года № 31-9
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 26 - 9 "О бюджете Жалпакталского сельского округа Казталовского района на 2025 - 2027 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жалпакталского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно,в том числе на 2025 год в следующих обьемах:
1) доходы – 144 618 тысяч тенге:
налоговые поступления – 39 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 104 218 тысяч тенге;
2) затраты – 159 842 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 224 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 224 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 224 тысячи тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение к решению
Казталовского районного маслихата
от 18 сентября 2025 года №31 – 9
Приложение 1 к решению
Казталовского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года № 26 – 9
Бюджет Жалпакталского сельского округа на 2025 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование