Казталов ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 300 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңдарына сйәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Менеевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Саркулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Батыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және жолдары
басқармасының басшысы
____________________М. Куаншалиев
"__" желтоқсан 2025 жыл
Казталов ауданы
әкімдігінің 2025 жылдың
"08" желтоқсандағы № 300
қаулысына қосымша
Казталов ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индекстері
Автомобиль жолдарының атаулары
1.
KL-KT-1

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Казталовскому району
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2025 года № 300
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "Об автомобильных дорогах" Республики Казахстан акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Казталовского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Менеева А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акима района А. Саркулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управления
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Западно-Казахстанской области
____________________М. Куаншалиев
"___" ноябрь 2025 год
Приложение к постановлению
акимата Казталовского района
№ 300 от "08" декабря 2025 года
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Казталовского района Западно-Казахстанской области
Индексы автомобильных дорог
Наименования автомобильных дорог
1.
KL-KT-1