Бәйтерек ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 26 қарашадағы № 620 қаулысы
Қазақстан Республикасының Салық Кодексін, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Бәйтерек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Бәйтерек
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2025 года № 620
Руководствуясь Налоговым Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Бәйтерек ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бәйтерек ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 650 "Елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6497 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Бәйтерек согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района Бәйтерек от 26 ноября 2020 года № 650 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6497).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Токжанов
Бәйтерек ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "26" қарашадағы
№ 620 қаулысына қосымша
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Бәйтерек ауданы
Переметный ауылдық округі
1.
Переметный ауылы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аудан әкімі М. Токжанов
Приложение к постановлению
акимата района Бәйтерек
№ 620 от "26" ноября 2025 года
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Район Бәйтерек
Переметнинский сельский округ
1.
село Переметное