2026 - 2028 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Тау ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-8 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Тау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 262 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 609 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 563 мың теңге;
2) шығындар – 42 262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете Тауского сельского округа Жанибекского района на 2026 – 2028 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2025 года № 43-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 262 тысячи тенге:
налоговые поступления – 5 609 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 563 тысячи тенге;
2) затраты – 42 262 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2. 2026 жылға арналған Тау ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-2 "2026– 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2026 жылғы аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің мөлшері 3 390 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2026 жылға арналған Тау ауылдық округінің бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 33 173 мың теңге көлемінде ескерілсін.

2. Поступления в бюджет Тауского сельского округа на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 42-2 "О районном бюджете на 2026 – 2028 годы".
3. Установить на 2026 год размер целевых трансфертов передаваемых из районного бюджета в сумме 3 390 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете Тауского сельского округа на 2026 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 33 173 тысячи тенге.