Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-5 "2025-2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Күйгенкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № 39-5 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-5 "2025 – 2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Күйгенкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Күйгенкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 474 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 428 мың теңге;
2) шығындар – 46 208 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 734мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 6 734 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 734 мың теңге.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 30-5 "О бюджете Куйгенкульского сельского округа Жанибекского района на 2025-2027 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2025 года № 39-5
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 30-5 "О бюджете Куйгенкульского сельского округа Жанибекского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Куйгенкульского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 474 тысячи тенге:
налоговые поступления – 4 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 428 тысяч тенге;
2) затраты –46 208 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 734 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 6 734 тысяч тенге.";
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 734 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.