Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-9 "2025-2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 32-9 шешімі.
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-9 "2025 – 2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 750 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 134 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 738 мың теңге;
2) шығындар – 39 210 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 460 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 460 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 30-9 "О бюджете Узункульского сельского округа Жанибекского районана 2025–2027 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2025 года № 32-9
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 30-9 "О бюджете Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 750 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 878 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 134 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 738 тысяч тенге;
2) затраты – 39 210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 460 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 460 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;