2026-2028 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Жаңақала ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 35-4 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 231 335 мың теңге:
салықтық түсімдер – 212 982 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 465 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 888 теңге;
трансферттер түсімі – 0 теңге;
2) шығындар – 231 335 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

О бюджете Жангалинского сельского округа Жангалинского района на 2026-2028 годы
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2025 года № 35-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жангалинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 231 335 тысяч тенге:
налоговые поступления – 212 982 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 465 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 888 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0 тенге;
2) затраты – 231 335 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. 2026 жылға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Жаңақала аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2026 жылға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеттен жалпы сомасы 131 779 мың теңге бюджеттік алып қою болып белгіленсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Поступления в бюджет Жангалинского сельского округа на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы".
3. Установить в бюджет Жангалинского сельского округа на 2026 год объемы бюджетных изъятий в общей сумме 131 799 тысяч тенге.