Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-6 "2025-2027 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 30-3 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-6 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылоба ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 111 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 831 мың теңге;
2) шығындар – 53 198 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 087 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 087 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 25-6 "О бюджете Кызылобинского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 сентября 2025 года № 30-3
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете Кызылобинского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 25-6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылобинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 111 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 831 тысяч тенге;
2) затраты – 53 198 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 087 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 087 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;