Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 29-1 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 24-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын.
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1- қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін.
1) кірістер – 3 800 586 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 442 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 334 491 мың теңге;
2) шығындар – 4 246 407 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 243 927 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 343 838 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 99 911 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -689 748 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 689 748 мың теңге:

О внесении изменения в решение Жангалинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 24-1 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2025 года № 29-1
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 24-1 следующие изменения:
Пункт 1 изложить новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложению 1 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 800 586 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 442 595 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 334 491 тысяча тенге;
2) затраты – 4 246 407 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 243 927 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 343 838 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 99 911 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -689 748 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –689 748 тысяч тенге:

350 199
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
115 691
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 655
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
127 281
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
83 572
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
68 374
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63 374
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 574
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
050
Қазақстан Республикасында мнгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
756 384
1
Тұрғын үй шаруашылығы
639 873
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 304
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
8 850
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6 650
033
Инженерлік-коммуникациялық инфақұрылымды жобалау,дамыту және (немесе) жайластыру
4 804
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
619 569
004
Инженерлік-коммуникациалық инфақұрылымды жобалау,дамыту және(немесе) жайластыру
1 500
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
618 069
2
Коммуналдық шаруашылық
97 666
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
97 666
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
94 866
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту

350 199
006
Оказание жилищной помощи
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
115 691
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 655
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
127 281
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
83 572
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
68 374
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63 374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 574
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
756 384
1
Жилищное хозяйство
639 873
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 304
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8 850
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6 650
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4804
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
619 569
004
Проектирование,развитие и(или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 500
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
618 069
2
Коммунальное хозяйство
97 666
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
97 666
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
94 866
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов