Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-5 "2025-2027 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Көпжасар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 сәуірдегі № 27-6 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Көпжасар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Көпжасар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 562 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 795 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 627 мың теңге;
2) шығындар – 47 237 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 675 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 675 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 25-5 "О бюджете Копжасарского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 апреля 2025 года № 27-6
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете Копжасарского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 25-5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Копжасарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 562 тысячи тенге:
налоговые поступления – 6 795 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 627 тысяч тенге;
2) затраты – 47 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 675 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 675 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;