Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-4 "2025-2027 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Жаңақала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 сәуірдегі № 27-5 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 583 мың теңге:
салықтық түсімдер – 64 107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 476 мың теңге;
2) шығындар – 127 248 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 665 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 665 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 25-4 "О бюджете Жангалинского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 апреля 2025 года № 27-5
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете Жангалинского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 25-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангалинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 583 тысячи тенге:
налоговые поступления – 64 107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 476 тысяч тенге;
2) затраты – 127 248 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 665 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 665 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;