Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № 244 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2025 жылғы 18 шілдедегі Салық кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары "Жасанды интеллект және цифрлық даму министрінің 2025 жылғы 17 қазандағы "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 517/НҚ бұйрығын. басшылыққа ала отырып, Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 28 ноября 2025 года № 244
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2026.
Руководствуясь Налоговым кодексом Республики Казахстан от 18 июля 2025 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также приказом Вице-Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра искусственного интеллекта и цифрового развития от 17 октября 2025 года № 517/НҚ "Об утверждении методики расчета коэффициента зонирования", акимат Жанакалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосышасына сәйкес бекітілсін.
2. Жаңақала ауданы әкімі аппараты осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақала ауданы әкімінің орынбасары Е.Қажиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Көшкінбаев
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "___" _________
№ ___ қаулысымен бекітілді
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Жаңақала ауданы
Жаңақала ауылдық округі
1
Жаңақала ауылы

1. Коэффициент зонирования, учитывающий местонахождение объекта налогообложения в населенном пункте, утвердить в соответсвии с приложением к настоящему постановлению.
2. Аппарат акима Жангалинского района обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жангалинского района Е. Кажиева.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким района А. Кушкинбаев
Утверждено постановлением
акимата Жанакалинского района
от "__" ______ 2025 года № ___
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Районный коэффициент
Жангалинский район
Жангалинский сельский округ
1
село Жангала