Бөкей ордасы ауданы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 167 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңын, "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдар қызметінің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 230 бұйрығына, "Халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 263 бұйрығына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығын басшылыққа ала отырып, Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Бокейординскому району на 2026 год
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2025 года № 167
В соответствии с Социальным кодексом, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 230 "Об утверждении Правил деятельности организаций, оказывающих специальные социальные услуги", приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 июня 2023 года № 263 "Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населени", приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. "Бөкей ордасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бөкей ордасы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Бокейординский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бокейординского района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Даумов
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 167 қаулысына қосымша
Үй жағдайында көрсетілетін арнаулы әлеуметтік қызметтерге жан басына шаққандағы тарифтер
Қызмет
Лауазымы
Қала тарифі
Ауыл тарифі
Атауы
әлеуметтік-тұрмыстық қызметтер
1
денсаулық жағдайына байланысты күнделікті тұрмыстық әдет-ғұрыптарды, соның ішінде төсектен тұру, жату, киіну және шешіну, жуыну, тамақ ішу, ішімдік ішу, дәретхананы немесе кемені пайдалану, қозғалу сияқты әрекеттерді орындай алмайтын қызмет алушыларға жеке қызмет көрсету және гигиеналық сипаттағы әлеуметтік-тұрмыстық қызметтерді көрсету., тістеріне немесе жақ сүйектеріне күтім жасау, көзілдірік немесе есту аппараттарын пайдалану, тырнақтарын кесу, ерлердің сақалы мен мұртын қыру
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
2
қарттар мен мүгедектер үшін жерлеу рәсімдерін ұйымдастыруға көмек (қайтыс болған туыстары (заңды өкілдері) болмаған жағдайда
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
1834,8
3
қызмет алушылардың отбасы мүшелерін жеке қызмет көрсету және санитарлық-гигиеналық сипаттағы практикалық дағдыларға үйрету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
4
мүгедектігі бар балалар үшін бір елді мекен шегінде үйден тыс жерде ілесіп жүру
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
1834,8
5
қарттар мен мүгедек адамдар үшін бір елді мекен шегінде үйден тыс жерде ілесіп жүру
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
1834,8
6
қарттар мен мүгедектерге арналған хаттарды жазуға және оқуға көмек көрсету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
7
қарттар мен мүгедектер үшін ыстық тамақ, азық-түлік және азық-түлікке жатпайтын негізгі қажеттіліктерді сатып алуға және үйге жеткізуге жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
8
қарттар мен мүгедек адамдарға тамақ дайындауға көмек көрсету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
1834,8
9
орталық жылытуы және (немесе) сумен жабдықтауы жоқ тұрғын үй-жайларда тұратын қарттар мен мүгедектерге пеш жағуға, отын, көмір және су жеткізуге жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
10
қарттар мен мүгедектер үшін заттарды жууға, химиялық тазалауға, жөндеуге тапсыруға және оларды кері жеткізуге жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
611,6
11
қарттар мен мүгедектерге арналған заттарды жууға көмектесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
12
қарттар мен мүгедек адамдарға арналған тұрғын үй-жайларды жөндеу мен жинауды ұйымдастыруға жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
13
қарттар мен мүгедектер үшін тұрғын үй және коммуналдық қызметтерді төлеуге жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
14
жеке жұмыс жоспарларының орындалуын бақылау (мамандардың жұмысын үйлестіру, жеке жоспарға сәйкес қызмет көрсету мониторингі)
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
әлеуметтік-экономикалық қызметтер
15
тиісті жәрдемақыларды, жәрдемақыларды, өтемақыларды, алименттерді және басқа да төлем түрлерін алуға, тұрғын үй жағдайын жақсартуға жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
16
қарттар мен мүгедектерге, сондай-ақ 18 жастан асқан балаларды тәрбиелеп отырған және оларға қамқорлық жасайтын отбасыларға өзін-өзі қамтамасыз ету және отбасының материалдық жағдайын жақсарту мәселелері бойынша кеңес беру
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
17
көрсетілетін қызметтерді алушылардың саны бойынша есеп, статистика және есептілікті жүргізу, әлеуметтік-экономикалық мәселелер бойынша мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдармен өзара іс-қимыл жасау
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
әлеуметтік-мәдени қызметтер
18
мерекелер мен бос уақытты өткізу іс-шараларын ұйымдастыру
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
19
үйірме және үйірме жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
20
қызмет алушыларды бос уақытты өткізуге, мәдени іс-шараларға қатысуға тарту
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
21
қызмет алушыларды мәдени іс-шараларға қатысу кезінде сүйемелдеу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Даумов
Приложение к постановлению
акимата Бокейординского
района от 24 декабря 2025 года
№ 167
Подушевой тариф на специальные социальные услуги в условиях на дому
Услуга
Тариф город
Тариф село
Код
Наименование
Наименование
социально-бытовые услуги
1
оказание социально-бытовых услуг индивидуального обслуживающего и гигиенического характера получателям услуг, неспособным по состоянию здоровья выполнять обычные житейские процедуры, в том числе такие действия, как встать с постели, лечь в постель, одеться и раздеться, умыться, принять пищу, пить, пользоваться туалетом или судном, передвигаться, ухаживать за зубами или челюстью, пользоваться очками или слуховыми аппаратами, стричь ногти, мужчинам - брить бороду и усы
Социальный работник по уходу
0
917,4
2
помощь в организации ритуальных услуг (при отсутствии у умерших родственников (законных представителей) для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
1834,8
3
обучение членов семьи получателей услуг практическим навыкам индивидуального обслуживающего и санитарно-гигиенического характера
Социальный работник по уходу
0
917,4
4
сопровождение вне дома в пределах одного населенного пункта для детей с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
1834,8
5
сопровождение вне дома в пределах одного населенного пункта для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
1834,8
6
оказание помощи в написании и прочтении писем для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
458,7
7
содействие в покупке и доставке на дом горячих обедов, продовольственных и непродовольственных товаров первой необходимости для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
917,4
8
помощь в приготовлении пищи для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
1834,8
9
содействие в топке печей, доставке дров, угля и воды для престарелых и лиц с инвалидностью, проживающих в жилых помещениях без центрального отопления и (или) водоснабжения
Социальный работник по уходу
0
917,4
10
содействие в сдаче вещей в стирку, химчистку, на ремонт и обратная их доставка для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
611,6
11
помощь в стирке вещей для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
458,7
12
содействие в организации ремонта и уборки жилых помещений для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
917,4
13
содействие в оплате жилья и коммунальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью
Социальный работник по уходу
0
458,7
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
14
контроль за исполнением индивидуальных планов работ (координация работы специалистов, мониторинг оказания услуг в соответствии с индивидуальным планом)
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
социально-экономические услуги
15
содействие в получении полагающихся льгот, пособий,компенсаций, алиментов и других видов выплат, улучшении жилищных условий
Социальный работник по уходу
0
917,4
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
16
консультирование престарелых и лиц с инвалидностью, а также семей, воспитывающих детей и осуществляющих уход за лицами старше 18 лет, по вопросам самообеспечения и улучшения материального положения семьи
Социальный работник по уходу
0
305,8
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
17
ведение учета, статистики и отчетности по количеству получателей услуг, взаимодействие с государственными и негосударственными организациями по соиально-экономическим вопросам
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
социально-культурные услуги
18
организация праздников и досуговых мероприятий
Социальный работник по уходу
0
917,4
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
19
организация и проведение клубной и кружковой работы
Социальный работник по уходу
0
917,4
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
20
вовлечение получателей услуг в досуговые мероприятия, к участию в культурных мероприятиях
Социальный работник по уходу
0
305,8
21
сопровождение получателей услуг при посещении культурных мероприятияй
Социальный работник по уходу
0

1834,8
әлеуметтік-құқықтық қызметтер
22
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету саласында және заңнамаға сәйкес әлеуметтік қамсыздандыру мен көмек көрсету құқықтарына қатысты мәселелер бойынша заңгерлік кеңес беру
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
23
заңдық маңызы бар құжаттарды ресімдеуге көмек
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
24
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін және қызмет алушылардың заңды құқықтарын бұзатын немесе нұқсан келтіретін ұйымдардың әрекетіне немесе әрекетсіздігіне шағымдарды дайындауға және беруге көмек көрсету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
25
Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінде белгіленген тәртіппен тиесілі жәрдемақыларды, әлеуметтік төлемдерді сенімхат бойынша алу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
26
отбасында қызмет алушыларға немесе олардың отбасы мүшелеріне жасалған физикалық және психикалық зорлық-зомбылық үшін кінәлі тұлғаларды қылмыстық жауапкершілікке тартуға ықпал ету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
27
қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдарға Кодекске сәйкес балаларды, оның ішінде ТҚА бұзылған балаларды асырап алуға, қамқорлыққа алуға, патронаттық тәрбиеге, қамқорлыққа алуға орналастыруға жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
330,7
28
қызмет алушыларды арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін мекемелерге, ұйымдарға орналастыруға жәрдемдесу, оның ішінде стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі ұйымдарда құжаттарды ресімдеуге көмек көрсету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
29
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі комиссияға балаларын, оның ішінде ТҚА бұзушылықтары бар балаларды тәрбиелеуден жалтарған ата-аналарға ұсыныстар енгізу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
30
қызмет алушыларға заң көмегін көрсетуде жұмысқа орналасуға, жеке басын куәландыратын құжатты және заңдық маңызы бар құжаттарды алуға құжаттарын рәсімдеуде көмек көрсету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0

1834,8
социально-правовые услуги
22
юридическое консультирование в области предоставления специальных социальных услуг и по вопросам, связанным с правами на социальное обеспечение и помощь в соответствии с законодательством
Социальный работник по уходу
0
458,7
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
23
помощь в оформлении документов, имеющих юридическое значение
Социальный работник по уходу
0
458,7
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
24
оказание помощи в подготовке и подаче обращений на действие или бездействие организаций, предоставляющих специальные социальные услуги и нарушающих или ущемляющих законные права получателей услуг
Социальный работник по уходу
0
458,7
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
25
получение по доверенности полагающихся пособий, социальных выплат в порядке, установленном Гражданским кодексом Республики Казахстан
Социальный работник по уходу
0
305,8
26
содействие в привлечении к уголовной ответственности лиц, виновных в физическом и психическом насилии, совершенном в семье над получателями услуг или членами их семьи
Социальный работник по уходу
0
305,8
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
27
содействие органам, осуществляющим функции по опеке или попечительству, в устройстве детей, в том числе с нарушениями ОДА, на усыновление, попечение, патронат, под опеку, в соответствии с Кодексом
Социальный работник по уходу
0
305,8
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
330,7
28
содействие в устройстве получателей услуг в учреждения, организации, предоставляющие специальные социальные услуги, в том числе оказание помощи в оформлении документов в организации стационарного и полустационарного типа
Социальный работник по уходу
0
305,8
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
29
оформление представлений на родителей, уклоняющихся от воспитания детей, в том числе с нарушениями ОДА, в комиссию по делам несовершеннолетних
Социальный работник по уходу
0
305,8
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
30
содействие получателям услуг в оказании юридической помощи в оформлении документов для трудоустройства, получения документа, удостоверяющего личность, и документов, имеющих юридическое значение
Социальный работник по уходу
0

458,7
31
Қазақстан Республикасының Азаматтық процестік кодексінде, "Адвокаттық қызмет және заң көмегі туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген жағдайларда және тәртіппен адвокаттың тегін заң көмегін алуына жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
152,9
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
165,35
әлеуметтік-медициналық қызметтер
32
бейінді мамандардың, оның ішінде денсаулық сақтау ұйымдарының мамандарының медициналық консультация алуына жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
33
дәрігерге дейінгі көмек көрсету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
34
дәрігерлердің қорытындысы бойынша дәрілік заттармен және медициналық мақсаттағы бұйымдармен қамтамасыз етуге жәрдемдесу: алу, сатып алу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
35
балаларға арналған ОЖБ-ға сәйкес санаторийлік-курорттық емдеуді, техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдарды, міндетті гигиеналық құралдарды қамтамасыз етуге жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
36
ересектерге арналған ОЖБ-ға сәйкес санаторийлік-курорттық емдеуді, техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдарды, міндетті гигиеналық құралдарды қамтамасыз етуге жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
37
қызмет алушыларды техникалық көмекші (орнын толтырушы) және міндетті гигиеналық құралдарды пайдалануға үйрету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
38
денсаулыққа байланысты процедураларды жүргізу (дәрі-дәрмектерді қабылдау, тамшыларды тамызу және емдеуші дәрігердің тағайындауына байланысты процедуралар)
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
39
емдік-дене шынықтыру жаттығуларын орындауға көмек көрсету
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
40
балаларды, тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларды патронаждық қадағалау
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
41
медициналық-әлеуметтік сараптама жүргізуге жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
917,4
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман / әлеуметтік қызметкер кейс-менеджер (әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші)
0
992,1
42
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін алуға жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
43
ОЖБ-ға сәйкес протездік-ортопедиялық және есту протездік көмекті алуға жәрдемдесу
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
458,7
44
әлеуметтік-медициналық мәселелер бойынша, оның ішінде жасына қарай бейімделу мәселелері бойынша консультация беру
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
45
дәрігерді үйге шақыру және қызмет алушыларды денсаулық сақтау ұйымдарына алып жүру
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
1834,8
46
мүгедектер мен қарттарға санитарлық-гигиеналық қызмет көрсету (сүрту, жуу, гигиеналық ванналар)
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
305,8
47
оңалту іс-шараларын жүргізуге жәрдемдесу (оңалту қызметтерін алу кезінде сүйемелдеу)
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0
1834,8
әлеуметтік-педагогикалық қызметтер
48
балалар мен он сегіз жастан асқан адамдарды дене мүмкіндіктері мен ақыл-ой қабілеттерін ескере отырып, арнайы оқу бағдарламалары бойынша оқытуды ұйымдастыру
Күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер
0

458,7
31
содействие в получении бесплатной юридической помощи адвоката в случаях и порядке, установленном Гражданским процессуальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "Об адвокатской деятельности и юридической помощи"
Социальный работник по уходу
0
152,9
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
165,35
социально-медицинские услуги
32
содействие в медицинском консультировании профильными специалистами, в том числе из организаций здравоохранения
Социальный работник по уходу
0
305,8
33
оказание доврачебной помощи
Социальный работник по уходу
0
305,8
34
содействие в обеспечении по заключению врачей лекарственными средствами и изделиями медицинского назначения: получение, приобретение
Социальный работник по уходу
0
305,8
35
содействие в обеспечении санаторно-курортного лечения, техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами, обязательными гигиеническими средствами в соответствии с ИПР для детей
Социальный работник по уходу
0
458,7
36
содействие в обеспечении санаторно-курортного лечения, техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами, обязательными гигиеническими средствами в соответствии с ИПР для взрослых
Социальный работник по уходу
0
458,7
37
обучение получателей услуг пользованию техническими вспомогательными (компенсаторными) и обязательными гигиеническими средствами
Социальный работник по уходу
0
305,8
38
проведение процедур, связанных со здоровьем (прием лекарств, закапывание капель и процедур, связанных с назначением лечащего врача)
Социальный работник по уходу
0
458,7
39
оказание помощи в выполнении лечебно-физических упражнений
Социальный работник по уходу
0
917,4
40
патронажное наблюдениедетей, детей с нарушениями опорно- двигательного аппарата
Социальный работник по уходу
0
458,7
41
содействие в проведении медико-социальной экспертизы
Социальный работник по уходу
0
917,4
Специалист по социальной работе / социальный работник кейс-менеджер (Консультант по социальной работе)
0
992,1
42
содействие в получении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Социальный работник по уходу
0
305,8
43
содействие в получении протезно-ортопедической и слухопротезной помощи в соответствии с ИПР
Социальный работник по уходу
0
458,7
44
консультирование по социально-медицинским вопросам, в том числе по вопросам возрастной адаптации
Социальный работник по уходу
0
305,8
45
вызов врача на дом и сопровождение получателей услуг в организации здравоохранения
Социальный работник по уходу
0
1834,8
46
оказание лицам с инвалидностью и престарелым санитарно-гигиенических услуг (обтирание, обмывание, гигиенические ванны)
Социальный работник по уходу
0
305,8
47
содействие в проведении реабилитационных мероприятий (сопровождение во время получение реабилитационных услуг)
Социальный работник по уходу
0
1834,8
социально-педагогические услуги
48
организация обучения детей и лиц старше восемнадцати лет по специальным учебным программам с учетом их физических возможностей и умственных способностей
Социальный работник по уходу
0