2026-2028 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Қанай ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 32-16 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Қанай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 499 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 220 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53 399 мың теңге;
2) шығындар – 63 667,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 168,6 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 тенге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 168,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Канайского сельского округа Бурлинского района на 2026-2028 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2025 года № 32-16
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Канайского сельского округа Бурлинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 499 тысяч теңге:
налоговые поступления – 9 880 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 0 теңге;
поступления от продажи основного капитала – 220 тысяч теңге;
специальные поступления – 0 теңге;
поступления трансфертов – 53 399 тысяч теңге;
2) затраты – 63 667,6 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 теңге:
бюджетные кредиты – 0 теңге;
погашение бюджетных кредитов – 0 теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 теңге:
приобретение финансовых активов – 0 теңге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 168,6 тысяч теңге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 теңге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 168,6 тысяч теңге:
поступление займов – 0 теңге;
погашение займов – 0 теңге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 168,6 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 369 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 32-16 шешіміне 1 – қосымша
2026 жылға арналған Қанай ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 168,6 тысяч теңге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 02.07.2026 № 369 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата К. Ермекбаев
Приложение 1 к решению
Бурлинского районного
маслихата от 29 декабря
2025 года № 32-16
Бюджет Канайского сельского округа на 2026 год