2026-2028 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 32-11 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 699 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 48 424 мың теңге;
2) шығындар – 59 135,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 436,9 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 тенге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 436,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Аксуского сельского округа Бурлинского района на 2026-2028 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2025 года № 32-11
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа Бурлинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 699 тысяч теңге:
налоговые поступления – 9 075 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 800 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 400 тысяч теңге;
специальные поступления – 0 теңге;
поступления трансфертов – 48 424 тысячи теңге;
2) затраты – 59 135,9 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 теңге:
бюджетные кредиты – 0 теңге;
погашение бюджетных кредитов – 0 теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 теңге:
приобретение финансовых активов – 0 теңге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 436,9 тысяч теңге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 теңге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 436,9 тысяч теңге:
поступление займов – 0 теңге;
погашение займов – 0 теңге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 436,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 27.08.2026 № 37-7 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 32-11 шешіміне 1 – қосымша
2026 жылға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 436,9 тысяч теңге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.08.2026 № 37-7 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата К. Ермекбаев
Приложение 1 к решению
Бурлинского районного
маслихата от 29 декабря
2025 года № 32-11
Бюджет Аксуского сельского округа на 2026 год