2026-2028 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 32-11 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 804 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 400 мың теңге;
арнаулы түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 48 424 мың теңге;
2) шығындар – 56 804 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 тенге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете Аксуского сельского округа Бурлинского района на 2026-2028 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2025 года № 32-11
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа Бурлинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 804 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 680 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 300 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 400 тысяч тенге;
специальным поступлениям – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 48 424 тысячи тенге;
2) затраты – 56 804 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.