Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 17 маусымдағы № 12-8 "Орал қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 22-12 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 17 маусымдағы № 12-8 "Орал қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев

О признании утратившим силу решения Уральского городского маслихата от 17 июня 2024 года № 12-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Уральского городского маслихата"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 сентября 2025 года № 22-12
В соответствии с Законом статьи 27 Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Уральска РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Уральского городского маслихата от 17 июня 2024 года № 12-8 "Об утверждении методики оценки деятельности адмиистративных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Уральского городского маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офиициального опубликования.
Председатель Уральского городского маслихата Калиев Е.