Қауымдық сервитутін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 24 шілдедегі № 1525 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кар-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне елді мекендердің жерлері санатындағы талшықты-оптикалық желілерді салу үшін, жалпы көлемі 0,1475 га бөлінбейтін жер учаскесіне уақытша өтеулі жер пайдалану (сервитут) құқығы 3 жыл мерзімге Зачаганск кенті, Жәңгір Хан көшесі, 52Б-үй мекенжайындағы дейін жария сервитут белгіленсін.
2. "Орал қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Байменов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Уральск Западно-Казахстанской области от 24 июля 2025 года № 1525
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 года, право временного возмездного землепользования (сервитута) на неделимый земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "Кар-Тел", общей площадью 0,1475 га по адресу: от поселка Зачаганск, улицы Жангир хана, дом 52Б для строительства и обслуживания (сервитута) волоконно-оптических сетей категории земель населенных пунктов.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Уральск" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Уральск.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Байменов