2026-2028 жылдарға арналған Деркөл кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-6 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Орал қаласының Деркөл кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 396 990 мың теңге:
салықтық түсімдер – 167 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 900 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 175 259 мың теңге;
2) шығындар – 396 990 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете поселка Деркул на 2026-2028 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2025 года № 25-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Деркул города Уральск на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 396 990 тысяч тенге:
налоговые поступления – 167 831 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53 900 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 175 259 тысяч тенге;
2) затраты – 396 990 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов–0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2. 2026 жылға Деркөл кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2026 жылға Деркөл кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін 175 259 мың теңге субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.

2. Поступления в бюджет поселка Деркул на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
3. Учесть в бюджете поселка Деркул на 2026 год субвенцию, передаваемой из городского бюджета в сумме 175 259 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.