Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 18-6 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 23-2 шешімі
Орал қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 18-6 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 295 443 мың теңге:
салықтық түсімдер – 42 279 659 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 407 273 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 081 928 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 9 526 583 мың теңге;
2) шығындар – 63 996 807 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 588 418 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 13 022 362 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 433 944 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 289 782 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 289 782 мың теңге:
қарыздар түсімі – 23 350 866 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 061 741 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 657 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 23 декабря 2024 года № 18-6 "О городском бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 24 октября 2025 года № 23-2
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 23 декабря 2024 года № 18-6 "О городском бюджете на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 295 443 тысячи тенге:
налоговые поступления – 42 279 659 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 407 273 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 081 928 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 9 526 583 тысячи тенге;
2) затраты – 63 996 807 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 588 418 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 13 022 362 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 433 944 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 289 782 тысячи тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 289 782 тысячи тенге:
поступления займов – 23 350 866 тысяч тенге;
погашение займов – 7 061 741 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 657 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.