Орал қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 2780 және Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-8 "Орал қаласы жолаушыларының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 28 тамыздағы № 1899 және Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 22-9 бірлескен қаулысы мен шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 2780 және Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-8 "Орал қаласы жолаушыларының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев

О признать утратившим силу совместного постановления и решения акимата города Уральск от 29 декабря 2023 года № 2780 и Уральского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 8-8 "О льготном проезде отдельных категорий пассажиров города Уральск для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)
Совместное постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 28 августа 2025 года № 1899 и решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 сентября 2025 года № 22-9
В соответствии с Законом 27 статьи Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Уральск ПОСТАНОВЛЯЕТ и Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу совместного постановления и решения акимата города Уральск от 29 декабря 2023 года № 2780 и Уральского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 8-8 "О льготном проезде отдельных категорий пассажиров города Уральск для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси).
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого офиициального опубликования.
Председатель Уральского городского маслихата Калиев Е.