Ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын Батыс Қазақстан облысын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 163 қаулысы
Қазақстан Республикасының Су кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня систем водоснабжения Западно-Казахстанской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2025 года № 163
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ: