Қалжыр ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Марқакөл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданының Қалжыр ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 102129,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7150,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94979,4 мың теңге;
2) шығындар – 102129,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0,1 мың теңге;

О бюджете Калжырского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 36/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Калжырского сельского округа района Марқакөл на 2026-2028 годы согласно приложениями 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –102129,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -7150,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94979,4 тысяч тенге;
2) затраты – 102129,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 0,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0,1 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 0,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 15.05.2026 № 40/4-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,1 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 15.05.2026 № 40/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).