Боран ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Марқакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданының Боран ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 187165,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5750,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 181415,0мың теңге;
2) шығындар – 195721,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -8556,0 мың теңге;

О бюджете Бурановского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 36/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бурановского сельского округа района Марқакөл на 2026-2028 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 187165,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -8556,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления -0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -1814150,0 тысяч тенге;
2) затраты- 195721,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8556,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8556,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 8556,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 8556,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 15.05.2026 № 40/3-VIII (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8556,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8556,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 8556,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 15.05.2026 № 40/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).