133 341,0
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
661 193,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
100 310,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 453,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 857,0
02
Қорғаныс
33 582,2
1
Әскери мұқтаждар
2 572,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 572,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 572,2
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
31 010,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
31 010,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
17 751,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13 259,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
25 000,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
25 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
25 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
514 592,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
193 186,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
193 186,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
193 186,0
2
Әлеуметтiк көмек
203 016,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
203 016,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27 838,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 768,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 666,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 570,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
112 482,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

133 341,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
661 193,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
100 310,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
80 453,0
015
Капитальные расходы государственного органа
19 857,0
02
Оборона
33 582,2
1
Военные нужды
2 572,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 572,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 572,2
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
31 010,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
31 010,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
17 751,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13 259,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
25 000,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
25 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
25 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
514 592,0
1
Социальное обеспечение
193 186,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
193 186,0
005
Государственная адресная социальная помощь
193 186,0
2
Социальная помощь
203 016,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
203 016,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27 838,0
006
Оказание жилищной помощи
7 768,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 666,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 570,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
112 482,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
31 863,0
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
11 000,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
10 584,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10 279,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
100 792,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
100 792,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
18 000,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
81 989,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
803,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
274 390,8
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
274 390,8
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 916,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 647,2
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
56 828,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
64 999,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
135 311,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
135 311,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 921,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
21 921,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
113 390,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 390,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
50 515,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
50 515,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
50 515,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
31 863,0
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
11 000,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
10 584,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10 279,0
3
Информационное пространство
100 792,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
100 792,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
18 000,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
81 989,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
803,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
274 390,8
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
274 390,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
131 916,6
003
Капитальные расходы государственного органа
20 647,2
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
56 828,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64 999,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
135 311,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
135 311,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 921,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
21 921,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
113 390,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
94 390,0
017
Капитальные расходы государственного органа
19 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
50 515,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
50 515,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
50 515,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

29 132,0
5
Бірыңғай жер салығы
1 295,0
01
Бірыңғай жер салығы
1 295,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және көрсетілетін қызметтерге салынатын iшкi салықтар
16 110,0
2
Акциздер
1 493,0
84
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген және іске асырылған бензин (авиациялық бензинді қоспағанда), дизель отыны, газохол, бензанол, нефрас, жеңіл көмірсутектер қоспалары және экологиялық отыны
1 493,0
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
13 468,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
13 468,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
1 149,0
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алым (жекелеген қызмет түрлерімен айналысуға арналған лицензияларды бергені үшін алым)
162,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
94,0
34
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысуға арналға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы
893,0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
5 425,0
1
Мемлекеттік баж
5 425,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
5 425,0
2
Салықтық емес түсiмдер
15 414,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2 243,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
128,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінен түсетін түсімдері
128,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2 084,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
362,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
1 528,0
10
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
194,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
31,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
31,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
558,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін, бюджеттен тыс қорларға түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
558,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
558,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
12 613,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
12 613,0
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
12 613,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
2 547,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
2 547,0
1
Жерді сату
2 547,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
2 547,0
4
Трансферттердің түсімдері
1 113 125,0
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
0,0
2
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден трансферттер
0,0
04
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері
0,0
3
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтардың бюджеттерінен трансферттер
0,0
02
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
0,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1 113 125,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1 113 125,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

29 132,0
5
Единый земельный налог
1 295,0
01
Единый земельный налог
1 295,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
16 110,0
2
Акцизы
1 493,0
84
Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, газохол, бензанол, нефрас, смеси легких углеводородов и экологическое топливо, произведенных и реализованных на территории Республики Казахстан
1 493,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
13 468,0
15
Плата за пользование земельными участками
13 468,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
1 149,0
02
Сбор за право занятия отдельными видами деятельности (сбор за выдачу лицензий на занятие отдельными видами деятельности)
162,0
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
94,0
34
Плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности
893,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
5 425,0
1
Государственная пошлина
5 425,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
5 425,0
2
Неналоговые поступления
15 414,0
01
Доходы от государственной собственности
2 243,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
128,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
128,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2 084,0
08
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
362,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 528,0
10
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа
194,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
31,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
31,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
558,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и во внебюджетные фонды
558,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
558,0
06
Прочие неналоговые поступления
12 613,0
1
Прочие неналоговые поступления
12 613,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
12 613,0
3
Поступления от продажи основного капитала
2 547,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
2 547,0
1
Продажа земли
2 547,0
01
Поступления от продажи земельных участков
2 547,0
4
Поступления трансфертов
1 113 125,0
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
0,0
2
Трансферты из районных (городов областного значения) бюджетов
0,0
04
Поступления трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета
0,0
3
Трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
0,0
02
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
0,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 113 125,0
2
Трансферты из областного бюджета
1 113 125,0
01
Целевые текущие трансферты