Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-2/VIII "2025-2027 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 25-6/VIIІ шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-2/VIIІ "2025-2027 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 623 327,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 202 212,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 985,0 мың теңге, соның ішінде:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 815 193,7 мың теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53 060,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 623 327,1 мың теңге, соның ішінде:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 103 836,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 127 790,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 954,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 103 836,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103 836,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 127 790,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 954,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Самар от 25 декабря 2024 года № 18-2/VIII "О районном бюджете района Самар на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2025 года № 25-6/VIIІ
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Самар от 25 декабря 2024 года № 18-2/VIIІ "О районном бюджет района Самар на 20252-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 623 327,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 202 212,4тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 985,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи основного капитала – 13 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 815 193,7 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки свободных средств – 53 060,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 623 327,1 тысяч тенге, в том числе:
3) чистое бюджетное кредитование – 103 836,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 127 790,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 954,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в т ом числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103 836,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103 836,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 127 790,0 тысяч тенге;
погашение займов – 23 954,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.