Шемонаиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2/5-VIII "Шемонаиха аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 38/7-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкесШемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2/5-VIII"Шемонаиха аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттікәкімшілік қызметшілерінің қызметінбағалаудың әдістемесін бекіту туралы"шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха аудандық мәслихатының төрағасы Г. Акулов

Об отмене решения Шемонаихинского районного маслихата от 25 апреля 2023 года № 2/5-VIII"Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Шемонаихинского районного маслихата"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 сентября 2025 года № 38/7-VIII
В соответствии пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Шемонаихинского районного маслихата от 25 апреля 2023 года № 2/5-VIII "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Шемонаихинского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня опубликования.
Председатель Шемонаихинского районного маслихата Г. Акулов