Ұлан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2024 жылдың 30 желтоқсандағы № 194 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 259 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 194 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
4 тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"4. 2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70825,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23139,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 196,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47489,1 мың теңге;
2) шығындар – 73548,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2723,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2723,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2723,6 мың теңге.";
6 тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 28346,1 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
7 тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"7. 2025-2027 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40319,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14410,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25909,2 мың теңге;
2) шығындар – 41732,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 194 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2025-2027 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 сентября 2025 года № 259
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 194 "О бюджете поселков и сельских округов Уланского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 70825,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23139,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 196,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47489,1 тысяч тенге;
2) затраты – 73548,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2723,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2723,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2723,6 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 28346,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 40319,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14410,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25909,2 тысяч тенге;
2) затраты – 41732,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1668,9 мың теңге;
45 тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"45. 2025 жылға арналған Өскемен ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 89361,6 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімінің 4, 7, 13, 16, 25, 43 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ұлан аудандық мәслихат төрағасы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихаттың

используемые остатки бюджетных средств – 1668,9 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в следующей редакции:
"45. Предусмотреть в бюджете Усть-Каменогорского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 89631,6 тысяч тенге.";
приложения 4, 7, 13, 16, 25, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уланского районного маслихата Г. Калиева
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата