Ұлан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2024 жылдың 30 желтоқсандағы № 194 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 тамыздағы № 242 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 194 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
4 тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"4. 2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61965,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23139,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 196,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38629,1 мың теңге;
2) шығындар – 64688,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2723,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2723,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2723,6 мың теңге.";
7 тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"7. 2025-2027 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39620,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14410,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25210,2 мың теңге;
2) шығындар – 41033,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1413,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1413,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 194 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2025-2027 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 августа 2025 года № 242
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 194 "О бюджете поселков и сельских округов Уланского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 61965,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23139,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 196,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38629,1 тысяч тенге;
2) затраты – 64688,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2723,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2723,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2723,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39620,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14410,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25210,2 тысяч тенге;
2) затраты – 41033,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1413,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1413,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1668,9 мың теңге;
45 тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"45. 2025 жылға арналған Өскемен ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 89479,6 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімінің 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 1668,9 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в следующей редакции:
"45. Предусмотреть в бюджете Усть-Каменогорского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 89479,6 тысяч тенге.";
приложения 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.