Ұлан ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинақтауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 210 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 365 – бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұлан ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер бекітілсін.

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Уланскому району
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2025 года № 210
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Уланскому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихатының
2025 жылғы "18" наурыздағы
№ 210 шешіміне қосымша
Ұлан ауданы тұрғындары үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 27.06.2025 № 236 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
Есептеу бірлігі
Теңге (Қосылған құн салығынсыз)
Қызмет құны, теңге (ҚҚС)
1
Абаттандырылған үйлер
тұрғын/айына

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Предеседатель районного маслихата Г. Калиева
Приложение решению
Уланского районного маслихата
от "18" марта 2025 года
№ 210
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Уланскому району
Сноска. Приложение в редакции решения - Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.06.2025 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование
Расчетная единица
Тенге ( без налога на добавленную стоимость тенге)
Стоимость услуг, тенге (с НДС)
1
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц