"Абай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 32/2-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 46/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 32/2-VIII "Абай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Абай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер - 240519,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8723,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 222,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 231574,0 мың теңге;
шығындар - 242342,3 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) - - 1823,3 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1823,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1823,3 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1823,3 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 32/2-VIII "О бюджете Абайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2025 года № 46/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Абайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 32/2-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Абайского сельского округа Курчумского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 240519,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8723,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 222,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 231574,0 тысяч тенге;
2) затраты - 242342,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1823,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1823,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1823,3 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 1823,3 тысяч тенге.".