Күршім аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 45/2-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Күршім ауданының аумағында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық ставкасының мөлшерін төмендету туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 маусымдағы № 39/15-VIII шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының төрағасы К. Бахтияров

О признании утратившим силу решения Курчумского районного маслихата
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2025 года № 45/2-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Курчумского районного маслихата:
1) решение Курчумского районного маслихата от 23 июня 2025 года № 39/15-VIII "О понижении размера ставки налога при применении специального налогового режима розничного налога на территории Курчумского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Курчумского районного маслихата К. Бахтияров