2026-2028 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 33/358-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 09 желтоқсандағы №26/206-VIII "2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 047 340,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 818 137,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 342,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 225 861,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 047 340,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 99 100,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 185 975,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 86 875,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 99 100,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 99 100,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 185 975,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 86 875,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.".
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 09 желтоқсандағы 26/206-VIII "2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен белгіленген, 2026 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқару қабылдансын.
3. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 561 691,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. 2026 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 36 430,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2026 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 502 458,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Аққайнар ауылдық округі – 75 594,0 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі – 74 896,0 мың теңге;

О бюджете Катон-Карагайского района на 2026-2028 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2025 года № 33/358-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2025 года №26/206-VIII "Об областном бюджете на 2026-2028 годы", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 047 340,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 818 137,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 342,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 047 340,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 99 100,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 185 975,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 86 875,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 99 100,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 99 100,0 тысяч тенге:
поступление займов – 185 975,0 тысяч тенге;
погашение займов – 86 875,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.".
2. Принять к исполнению на 2026 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2025 года №26/206-VIII "Об областном бюджете на 2026-2028 годы".
3. Учесть в районном бюджете на 2026 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 561 691,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2026 год в сумме 36 430,0 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 502 691,0 тысяч тенге, в том числе :
Аккайнарский сельский округ – 75 594,0 тысяч тенге;
Аксуский сельский округ – 74 896,0 тысяч тенге;

Белқарағай ауылдық округі – 62 691,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 73 630,0 мың теңге;
Катонқарағай ауылдық округі – 109 498,0 мың теңге;
Коробиха ауылдық округі – 65 084,0 мың теңге;
Өрел ауылдық округі – 41 065,0 мың теңге;
6. 2026 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2026 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

Белкарагайский сельский округ – 62 691,0 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 73 630,0 тысяч тенге;
Катон-Карагайский сельский округ – 109 498,0 тысяч тенге;
Коробихинский сельский округ – 65 084,0 тысяч тенге;
Урыльский сельский округ –41 065,0 тысяч тенге;
6. Утвердить перечень бюджетных программ на 2026 год, финансируемых из местного бюджета согласно приложению 4.
7. Учесть целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета на 2026 год согласно приложению 5.

8. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген 2026 – 2028 жылдарға арналған аудан бюджетінің бюджетік даму бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2026 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру 7-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2026-2028 жылдарға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 8-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

8. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2026-2028 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 6.
9. Учесть реализацию мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2026 год согласно приложению 7.
10. Учесть резерв местного исполнительного органа района на 2026-2028 годы согласно приложению 8.

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
33070,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті орындау шеңберіндегі іс-шаралар
2000,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
31070,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
448431,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
448431,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53422,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39248,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39274,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
531,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26515,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
991,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
857,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
205237,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
79356,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
611038,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
388325,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
289246,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
58079,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
11000,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
30000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
222713,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
222713,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
595374,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
595374,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

122
Аппарат акима района (города областного значения)
33070,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2000,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
31070,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
448431,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
448431,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53422,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39248,0
005
Государственная адресная социальная помощь
39274,0
006
Оказание жилищной помощи
531,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26515,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
991,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
857,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
205237,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
79356,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
611038,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
388325,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
289246,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
58079,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
11000,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
30000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
222713,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
222713,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
595374,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
595374,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры

59646,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25076,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
17000,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
72543,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
24180,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
381869,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4543,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10517,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
110523,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35475,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
35475,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
36880,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36880,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
38168,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36168,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердің, кенттердің, ауылдардың шекараларын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
2000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
122144,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
122144,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
77144,0
013
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
25000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20000,0
13
Басқалар
36430,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36430,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
36430,0
14
Борышқа қызмет көрсету
24437,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24437,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

59646,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25076,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
17000,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
72543,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
24180,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
381869,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4543,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10517,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
110523,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35475,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
35475,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
36880,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
36880,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
38168,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
36168,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
122144,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
122144,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
77144,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
25000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
20000,0
13
Прочие
36430,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36430,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
36430,0
14
Обслуживание долга
24437,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24437,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

267089,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
251804,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15285,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47659,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44663,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2996,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
79664,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69841,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1012,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7811,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1000,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
47296,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44300,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2996,0
02
Қорғаныс
96983,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
96983,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
96983,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8025,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8025,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8025,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
390493,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
390493,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54914,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
55000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
656,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

267089,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
251804,0
003
Капитальные расходы государственного органа
15285,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47659,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
44663,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2996,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
79664,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
69841,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1012,0
015
Капитальные расходы государственного органа
7811,0
010
Приватизация, управление коммунальной собственностью, постприватизационная деятельность и урегулирование связанных с этим споров
1000,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
47296,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
44300,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2996,0
02
Оборона
96983,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
96983,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций районного (города областного значения) масштаба
96983,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8025,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8025,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8025,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
390493,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
390493,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения занятости социальных программ для населения на местном уровне
54914,0
004
Оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим в сельской местности, на приобретение топлива в соответствии с законодательством Республики Казахстан
55000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
15000,0
006
Жилищная помощь
656,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

15000,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1120,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2356,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
208451,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
30000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2996,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
276420,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
276420,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
40000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
50000,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
70000,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
6420,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
60000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
50000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
693181,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
693181,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58376,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
36551,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
23687,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
66592,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
24331,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
462765,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4830,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
11049,0
032
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

15000,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся на дому
1120,0
011
Оплата услуг по начислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2356,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
208451,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедической помощью, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, обязательными гигиеническими средствами, специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью, а также санаторно-курортное лечение, обеспечение услугами индивидуального помощника и специалиста жестового языка
30000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2996,0
094
Выдача жилищных сертификатов в качестве социальной помощи
5000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
276420,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
276420,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
40000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
50000,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
70000,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
6420,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
60000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)
50000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
693181,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
693181,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального доверия граждан
58376,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
36551,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
23687,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
66592,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
24331,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
462765,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (городе областного значения) уровне
4830,0
015
Подготовка членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта и их участие в областных спортивных соревнованиях
11049,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения