Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/277 -VIII "2025-2027 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 30/336-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/276-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 453962,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 60900,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1100,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 391962,2 мың теңге;
2) шығындар – 460462,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6500,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –6500,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 24/276 -VIII " О бюджете Катон-Карагайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 сентября 2025 года № 30/336-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Катон-Карагайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 24/277 -VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 453962,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60900,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 391962,2 тысяч тенге;
2) затраты – 460462,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6500,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6500,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;