"Катонқарағай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 38/334-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 маусымдағы № 28/325-VIII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Катонқарағай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 38/334-VI шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабыны 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 13) тармақшасына сәйкес";
көрсетілген шешімнің 2- қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2025 жылғы 20 маусымдағы
№ 28/325-VIІІ шешіміне
1-қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 сәуірдегі
№ 38/334-VI шешіміне
2-қосымша
Катонқарағай ауданының жерлерін (елді мекендердің жерлерінен басқа) аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2020 года № 38/334-VI "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Катон-Карагайского района"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2025 года № 28/325-VIII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2020 года № 38/334-VI "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Катон-Карагайского района" внести следующие изменения:
преамбулу к указанному решению изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"";
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Б. Болаев
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 20 июня 2025 года
№ 28/325-VIІІ
Приложение 2 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 17 апреля 2020 года
№ 38/334-VI
Проект (схема) зонирования земель Катон-Карагайского района (кроме земель населенных пунктов)