2026-2028 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/11-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 – бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73438,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 44703,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
арнайы түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28735,0 мың теңге;
2) шығындар – 108166,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34728,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34728,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34728,0 мың теңге.

О бюджете Малеевского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 38/11-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Малеевского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 73438,0 тысяч теңге, в том числе:
налоговые поступления – 44703,0 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч теңге;
специальные поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 28735,0 тысяч теңге;
2) затраты – 108166,0 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч теңге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34728,0 тысяч теңге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч теңге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34728,0 тысяч теңге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч теңге;
погашение займов – 0,0 тысяч теңге;
используемые остатки бюджетных средств – 34728,0 тысяч теңге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 13.08.2026 № 45/3-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 28735,0 мың теңге сомада трансферттен көлемі көзделсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 13.08.2026 № 45/3-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 13.08.2026 № 45/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2026 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 28735,0 тыс.теңге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13.08.2026 № 45/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).

3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38/11 - VIII шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 13.08.2026 № 45/3-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 23 декабря 2025 года
№ 38/11-VIII
Бюджет Малеевского сельского округа на 2026 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13.08.2026 № 45/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Сумма (тысяч теңге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.  Доходы